Srpen 2009


Kristen talks about fashion and her upcoming movie

31. srpna 2009 v 21:27 | ttopinkaa |  Welcome to the Rileys
Kristen Stewart moc neřeší módu - prostě jde s proudem a nosí to, co má ráda! Hvězda filmu Twilight, trvá na tom, že není typ, co nakupuje ve značkových obchodech a je schopná nosit i oblečení které najde ´na železnici´. "Móda není něco, o co se zajímám, hodně to přitahuje média." řekla Kristen britskému deníku The Independent. "Je to divný."

Kristen se brzy objeví i v připravovaném filmu po boku Jamese Gandolfiniho "Welcome to the Rileys" kde si zahraje striptérku. "Je hned lepší dělat věci, které mám ráda, jako nezávislý film, na který se nikdo nedívá. Ale bude to jako: ´Ó, v tomhle filmu hraje Bella a je tady jako striptérka! To bude šílený!´"
Stewart řekla, že natáčení "Welcome to the Rileys" pro ní bylo ze všech jejích filmů to nejtěžší. "Hraju tu dívku, která pracuje ve striptérském baru. "

Stewart - která mimochodem chodí s hvězdou Twilight, Robertem Pattinsonem - dostala hodně značkového oblečení od různých designérů, ale nikdy si je nevzala.

Film "Welcome to the Rileys" by měl do kin udeřit ještě letos, i když zatím nebylo stanoveno žádné oficiální datum.'New Moon' movie still

31. srpna 2009 v 21:26 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc


Nová nádherná still z New Moon:)David Slade updated his Twitter

31. srpna 2009 v 21:15 | ttopinkaa |  Novinky Kristen/Bella a Rob/Edward
Tak aspoň už víme že Kristen stále žije. I když to tak podle fotek a počtu novinek nevypadá. Režisér filmu Eclipse, David Slade aktualizovat svůj Twiiter krátkou zprávou.

Zkoušky s Kristen, Billy Burkem a Robem byli včera. Třetí týden natáčení je už několik hodin pryč. Příprava, příprava příprava.
Shopping in LA - 29/08/09

30. srpna 2009 v 22:19 | ttopinkaa |  Candids 2009

free image host free image host free image host free image host free image hostEmile Hirsch talks about Kristen Stewart

30. srpna 2009 v 11:05 | ttopinkaa |  Novinky Bella/Kristen
Emile Hirsch, herec který si s Kristen Stewart zahrál ve filmu Into The Wild a který Kristen doporučil i do filmu Twilight, se o ní v jednom novém rozhovoru rozpovídal.
"Nejprve jsem byl hodně sentimentální." říká Emile. "Myslím si, že je dokonalá a hrozně moc talentovaná. Je skvělá vypravěčka, velice zvědavá. Jako každý i ona má nějaké výhrady, ale není to žádná padavka. Je silná a fajn. Je krásná, chytrá a velice emociální."
Diplomek za bleskovku od *[ToLi]*

30. srpna 2009 v 11:02 | ttopinkaa |  My diploms

Děkuju moc=o*


POPCORN 9/09 Taylot Lautner and Selena Gomez

29. srpna 2009 v 16:36 | ttopinkaa |  Scany - Taylor Lautner
No tak tohle je starý aspon měsíc:D Ale jako newa:D
free image host free image hostPOPCORN 9/09 Kristen and Rob:D

29. srpna 2009 v 16:32 | ttopinkaa |  scany Kristne a Roberta
Háááá!tak tohle je teda pěkně starý..:D a ještě k tomu uplný nesmysl:D na co jsem si sakra koupila ten popcorn:D


free image host free image hostMenší OZNÁMENÍ

29. srpna 2009 v 12:21 | ttopinkaa
Ahojky:) Takže mě napadlo,že blg prodělá rekonstrukci..Sice ještě newím jak velkou,ale co vím jistě že přidám pár rubrik..menu projde také rekonstrukcí..Dess zatím nechám dokud mě nenapadne lepší..
A zřejmě zruším rubriku na objednání dessů,prtž je jich tam moc a já nestíhám a ani se mi je nechce dělat dessy budu dělat pouze pro AFF a pro lidi,kterí znám:)J eto tak lepší..:)

kdyby ste někdo měl nápad jak to tady zlepit nebo vám ulehčit hledání u mě na blogu,tak mi pls napište moc by ste mi pomohly!

Jinak blog bude pořád o TWILIGHT a o Avril Lavigne!Na tomhle nebudu nic a nidky měnit!

paa

©ttopinkaaVolturi Shoot

28. srpna 2009 v 11:02 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc

free image host free image host free image host free image host free image hostArriving at the Eclipse set (27.08.09)

28. srpna 2009 v 10:58 | ttopinkaa |  Candids Robert
Je prostě dokonale úžasný..I LOVE ROBERT♥


free image host free image hostKristen and Robert have a new house?

27. srpna 2009 v 22:42 | ttopinkaa |  Novinky Kristen/Bella a Rob/Edward
Robert Pattinson a Kristen Stewart už se poohlížejí po novém době kde budou společně sdílet jejich lásku. Dům stojí 3 miliony dolarů a je v západním Hollywoodu.
Kdo by to čekal, Robert a Kristen spolu sdílejí společné apartmá ve Vancouveru, kde natáčení třetí díl Twilight série, Eclipse. A pokud bude všechno dobře klapat, pár bude už dlouho bydlet v novém luxusním domě.

Pro The Daily Telegraph sdělil blízký zdroj: "Kristen by moc chtěla mít super romantické místečko a sdílet ho společně s Robem v Los Angeles. Domek v západním Hollywoodu má tři ložnice, bazén, vířivku a několik krbů.

"Kristen telefonovala, zařizovala věci ohledně domu a ukazovala Robertovi fotky domu. Podle Roberta je dům perfektní. Kristen už dům kupuje a Robert tam chce být s ní." dodává zdroj.

Jak je vám určitě jasné, tato zpráva ještě není oficiálně potvrzená a Robert a Kristen se k tomu zatím ještě nevyjádřili. Možná je pravda jen o tom společném pokoji ve Vancouveru.

moje poznámka:hurááááááááá!no konečně jsou spolu!strašně moc jim to přeju jsou ten nejkrásnější pár na větě!:)miluju je!=o*
Kristen Stewart: New Moon Love Triangle 'Killed Me'

26. srpna 2009 v 22:30 | ttopinkaa |  Novinky Bella/Kristen
Kristen Stewart nebere rozchody na lehkou váhu - a to i ty filmové. "Všechno v našem filmu je taková zvýšená verze reality," řekla devatenáctiletá hvězda Twilight pro MTV News. "Lidé se nejen rozcházejí [ve filmech] - oni se rozejdou a to vás doslova zabije. Není to jako by jste jen řekli, 'Oh, jsem opravdu v depresi a brečím.' Vždycky jsem opravdu tvrdě zjišťovala, 'Dělám dost? Vypadám snad,že budu umírat?' "

Kristen, jejíž postava Bella se ocitá v milostném trojúhelníku s Jacobem (hraje Taylor Lautner) a Edwardem (Robert Pattinson), mluví o tom,jak bojovala s natáčením specifické scény pro New Moon. "Moje oblíbená položka v knize je,když musím říci: [Jacob], 'To je on; vždycky je to on!' " říká herečka. "Jo, to mě zabilo. To mě zabilo."

"[New Moon] je velmi složitý," dodává Lautner, 17. "Je tu spousta žalu, je tu spousta věcí co výjdou na povrch." "Edward na začátku odchází, [Bella] jde do deprese, příjdu a zkouším jí to ulehčit.Pak si musím projít svými vlastnímy problémy a pak mě opustí," prozrazuje. "Je to všude."


VYMĚNĚNÉ IKONKY