Květen 2009

Robert Pattinson a Kristen Stewart - odhalen tajný románek?

31. května 2009 v 20:04 | ttopinkaa |  Novinky Kristen/Bella a Rob/Edward
Vášeň mezi Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart není rezervovaná pouze pro kamery, shodně s novou bulvární zprávou,která tvrdí,že pár spolu udržuje vztah i ve volném čase. Ve středu internet zaplavily fotky odhaleného Roberta v nadšeném objetí s jeho milenkou z plátna - Kristen Stewart - při filmování dramatické scény v Itálii pro Twilight - New Moon. Zdroje říkají,že líbání pokračovalo i po natáčení. "Byla jsem na dovolené ve Vancouveru,když jsem viděla Roberta a Kristen držící se za ruku, jak odcházejí z baru Richard kolem druhé ráno 5.Května." Studentka fotografické školy Jessica Fettes řekla pro National Enquirer: "Oni vypadají společně velmi šťastní, tam se hodně smáli.Viděla jsem jak se líbali potom co nastoupili do taxíku. Z doby co se líbali a z množství doteků jsem si jistá,že jsou více než přátelé." Robert a Kristen byli v tisku několikrát označováni za pár,ale vždy to popřeli.

¨Kristen nebude na MTV Movie Awards?

31. května 2009 v 20:02 | ttopinkaa |  Novinky Kristen/Bella a Rob/Edward
Tak to nakonec vypadá, že Robert Pattison půjde na MTV Movie Awards 2009 bez Kristen. Twilight fanoušci se určitě těšili, že uvidí Kristen společně s Robertem, ale budou je muset zklamat.
Kristen bude mít totiž prodloužený pobyt v Itálii na natáčení New Moon a na MTV Movie Awards 2009, který probíhají už tuto neděli by neměla čas vrátit se zpět do Los Angeles. V Itálii zatím bylo jen pár problémů během natáčení a podle informací měl Chris Weisz (režisér) na chvilku odjet během natáčení. Všichni už pracují hodně dlouho a nemají čas ani na spánek.
Na nedostatek spánku si stěžuje i Kristenina kaskadérka, "Já už jsem nespala 24 hodin. Hned po obědě se všichni vracíme zpět na plac a budeme natáčet scény se žlutým Porschem. Navíc nás u oběda ještě vyrušili. Navíc se tady nějaké francouzsky vzbouřili a odmítají odejít z natáčení na konci dne."

Gil Birmingham with wolf clan

31. května 2009 v 19:28 | ttopinkaa |  Wolfpack other actors
Gil s Alex Meraz, Gil Birmingham, Chaske Spencer, Kiowa Gordon.Design pro ♥AniseQa♥ č.2

29. května 2009 v 23:08 | ttopinkaa |  Designy na objednávku
  • ahojky..
  • je tu další design s Hilary Duff..
  • Objednaly si ho ♥AniseQ♥
  • doufám,že se ti líbí:D:D:D
  • máš tu náhled↓ tak se na něj podívej a kdyžtak mi řekni připomínky!!


↓ikonka↓


New Moon Scene

29. května 2009 v 21:27 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc
Konečně! ET Online včera na webu uveřejnilo informaci, že by právě dneska měli uveřejnit exkluzivní scénu z New Moon! A taky to udělali! Jinak už tuto neděli bychom se měli dočkat taky exkuzivního traileru k New Moon, který Kristen společně s Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem uvedou na nedělních MTV Movie Awards 2009. Je na co sě těšit. Video je dokonalé. Určitě se na něj jukněte.

New long interview

29. května 2009 v 21:25 | ttopinkaa |  Novinky Edward/Rob
Na internetu se objevil nový rozhovor s Robert pro TU Magazine. Robert hlavně mluví o své hudbě, Twilight a o slávě. Rozhovor jsem pro Vás přeložila.Pracoval jsi na soundtracku k Twilight.
Minulý rok jsem napsal nějaké songy a myslím že Nikki Reed je dala na cédéčku Catherine Hardwicke se slovy "Podívej se na to!" a ukázala mi nějaké náhodné scény z filmy s mou hudbou. Myslel jsem si, že to bude hodně bizarní, ale bylo to ok. Nikdy jsou nemyslel, že se něco takového stane. Že budu na soundtracku nějakého filmu, ale nakonec jsem souhlasil. Teď jsem připraven podepsat smlouvu o nahrávání, ale ještě si nejsem úplně jistý. Oni měli jen pár songů které jsem nahrál před několika lety. Myslel jsem, že bych je měl nahrát pod různým jménem, ale každý mi říkal, že to dobrá věc.

Myslím, že by ses mohl někdy naplno věnovat hudbě?
Ne jako povolání, protože je to až moc těžké. Myslím, že pokud chcete psát hudbu profesionálně, je to velmi stresující. Obzvlášť když musíme vystupovat před tisíci lidmi. Ale pokud máme touhu psát, tak na tom není nic špatného. Pokud u toho teda nepřemýšlíte o penězích.

Ve filmu vypadáš velice šikovně, cítíš se tak i když se na sebe díváte ve filmu? Nerad se na sebe dívám, protože se vždycky cítím divně, jako kdyby se mi chtělo zvracet. Ale jsou tam taky věci, které jsem nemusel zahrát jako upír. Vždycky se tam snažím dát i něco pozitivního. Ale myslím si, že lidi milují ty špatný chlapy, které nic nezajímá. Jsou pro ně víc přitažliví.

Myslíš, že je sláva fajn nebo tě to obtěžuje?
O tomhle jsem moc dlouho neuvažoval. Při propagaci filmů navštěvujeme hodně velká města a všichni nadšení lidi na vás křičí. Ale když pak odejdete z tiskovky, nikdo o vás neví. Je to jako žít dva různé životy.

Co myslíš? Kolik holek má doma tvůj plakát?
Když se mě na to poprvé zeptali, moc jsem si to neuvědomoval. Myslel jsem, že to bude nezávislý film, ve kterém je upír a sladká herečka a další inteligentní věci. Nikdy jsem nemyslel, že to bude něco tak velkého.

Co bylo těžší? Film Twilight nebo jeho propagace?
(směje se) Hrají je víc upřímné. Propagování je snadné, jen celý den mluvíte. Ale vím, že pro nějaké herce je tohle hodně stresující a taky hodně rozčilující to pořád opakovat. Ale to všechno k tomu patří.

Řekni nám o baseballové scéně. Řekli nám, že v tom nejste až moc dobrý.
Kdo ti to řekl? Mě jde baseball. Z nějakého důvodu po mě Catherine chtěla, abych to uměl profesionálně hrát, a já si myslel, Proč? Edward je upír, proč musí umět dokonale hrát baseball? Nikdy jsem tomu nerozuměl a pořád jsem se na to ptal. Nemusel chtít hrát a znát pravidla, ale Catherine řekla, že tahle scéna musí hodně reprezentovat. Ale jo, jsem v tom hroznej. Nebuďte z toho překvapení pokud jeden den vidíte lidi oblečen za upíry, kteří hrají baseball (směje se) je to divný. Ale pro mě to byla ta nejtěžší scéna.

Těšíš se na New Moon?
Rozhodně. Když jsem natáčel Twilight, nečekal jsem, že se to stan trilogií, jestli první film zaujme lidi. Pokračování víc ukáže charakteristiku postav a jejich příběhy.
Kristen Stewart finds Bella easy

29. května 2009 v 15:59 | ttopinkaa |  Novinky Bella/Kristen
Kristen Stewart se necítí pod nátlakem při stvárnění Belly Swan. Herečka New Moon si myslí,že hraní Joan Jett z filmu The Runaways bude daleko více intenzivní. Kristen je opravdu nadšená hraním Joan,ale není si jistá jestli bude schopna zpívat jakoukoliv z jejích písní.Kolegyně Kristen z New Moon - Dakota Fanning se ve filmu,který bude uvolněn příští rok, také objeví. Kristen řekla pro Filmink:

"Nejsem si jistá zda budu schopna zpívání nebo formální-synchronizace.Nejsem si jistá co se stane,ale nezáleží to jen na mně.Setkala jsem se s Joanou Jett o prázdninách, a byla to ta nejsuprovější věc co jsem zažila.Řekla mi celou historii její kapely a jejím životě a hudbě,která k ní patří. Je to nesmírná zodpovědnost hrát ji.Když vyšel Twilight, lidi byli jako 'Oh, wow! Očekávání fanoušků musí být opravdu intenzivní,ale tohle je mnohem intenzivnější.Musím splnit očekávání Joan Jett! Vezmu fanoušky upírů kterýkoliv den!"
'New Moon' Trailer To Premiere On MTV Movie Awards

29. května 2009 v 15:55 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc
Jak jsme vás již informovali - Kristen Stewart,Robert Pattinson a Taylor Lautner budou tuto neděli prezentovat film New Moon na MTV Movie Awards. Podle zpráv z minula by měli odhlalit krátkou ukázku z filmu! Avšak podle nejnovějších zpráv půjde o první oficiální trailer! MTV Movie Awards se vysílají tuto neděli v 9 p.m. ( 21:00 ) - tento termín platí pouze pro USA. My češi si na trailer budeme muset počkat pravděpodobně do pondělí.
Robert: Set pictures #10 : May 26,2009 (Italy)

29. května 2009 v 15:54 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc
Jenom je škoda,že už natáčení v Itálii dnešním dnem končí!třeba se ještě objeví nějaké fotky!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Informations about MTV Movie Awards 2009

29. května 2009 v 15:45 | ttopinkaa |  New Moon/Nový Měsíc
Před nějakou dobou jsme Vás informovala, že se Robert spolu s Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem objeví na předávání cen MTV Movie Awards 2009 které proběhnout už tuto neděli v Los Angeles (Kalifornie). Objevila se nová informace, že by tato trojice měla místo krátké ukázky z filmu New Moon ukázat rovnou první oficiální trailer k filmu. Takže se máme na co těšit. Američani se traileru dočkají už v neděli, my bohužel asi až v pondělí.


Design pro >♥Ashley♥<

27. května 2009 v 17:53 | ttopinkaa |  Designy na objednávku
  • ahojky..
  • je tu další design s ahley tisdale..
  • Objednaly si ho >♥Ashley♥<
  • doufám,že se ti líbí:D:D:D
  • máš tu náhled↓ tak se na něj podívej a kdyžtak mi řekni připomínky!!


↓ikonka↓


MTV Movie Awards, fotka

26. května 2009 v 19:39 | ttopinkaa |  Twilight/Stmívání
Ahoj, objevila se krásná nová fotka z Japonska, Robertovi to velmi sluší. Nezapomeňte, že dnes je poslední den, kdy můžete hlasovat v MTV Movie Awards, všechny nominované podpořte zde!
Nejlepší Film - Twilight
Nejlepší ženský výkon - Kristen Stewart
Zásadní průlom v mužské roli - Robert Pattinson a Taylor Lautner
Nejlepší polibek - Kristen Stewart a Robert Pattinson
Nejlepší souboj - Robert Pattinson versus Cam Gigandet
Nejlepší píseň z filmu - Paramore [Decode]kristen,Ashley a Dakota si vyšli do nějake restaurace(25/05/09)

26. května 2009 v 19:38 | ttopinkaa |  Cadids Kristen
Stejně jako včera, i dnes pro Vás máme várku úžasných candids z Itálie. Kristen si společně s Ashley Greene a Dakotou Fanning vyrazila do nějaké restaurace, odkud měli krásný výhled a kde se společně fotili (25/5/09).
VYMĚNĚNÉ IKONKY